by Universal Emptinessاز گوشه گوشه ی بدنش عضله زده بود بیرون ،

شبا قبل ازخواب عضله هاش رو می شمرد تا خوابش ببره .

اما اینی که می خوام بهتون بگم از اون جایی شروع میشه که پیراهنِ تنگش رو می پوشید که بیاد توی خیابون ...

Posted in | 5 Comments »

5 comments:

نسیم said...

اوه اوه نگو آدم یاد تیره بند÷ایان می افته

اسپیرال said...

اووووووووووف نگو

نیلویی از نوع جهش یافته said...

می گی عضله نمی دونم چرا هی لولیتا می اد تو ذهنم ....به نظرم هر کدومشون یه اسم دارن ....لولیتا ، آنجلیکا ، سوشا....به جای راسته ی شکمی ، مورب شکمی ، خیاطه و ....این جوری شبا باهاشون راحت تره می شه عشق بازی کرد !!

دانشجو said...

با سلام
اینجانب دانشجوی دوره کارشناسی رشته روانشناسی بالینی دانشگاه علامه طباطبایی هستم و برای تکمیل پایان نامه ام نیازمند تکمیل پرسشنامه هایم توسط دانشجویان دانشگاه های آزاد شهر تهران هستم. موضوع پژوهش من بررسی رابطه بین ابعاد عشق و تعدادی از ویژگی های فردی می باشد و برای پرکردن پرسشنامه ها حداقل شرط لازم این است که آزمودنی هم اکنون داری رابطه عاشقانه با شخصی دیگر و یا افکار عاشقانه درباره شخصی دیگر باشد. لازم به توجه است که نمونه من بایستی از دانشجویان دانشگاه های آزاد تهران باشد ولی شرکت تمامی دانشجویان کشور در این پژوهش مجاز است وجواب آزمون به آنها داده خواهد شد. در پایان خواهشمند است فیلد مربوط به دانشگاه را بدرستی پر کنید تا در انتخاب اعضای نمونه پژوهش دچار اشتباه نشویم.
برای شرکت در آزمون آدرس زیر را در مرورگر خود کپی کنید و کلید اینتر را فشار دهید.
Azmoon.freei.me
از مسئول وبلاگ خواهشمندم برای اعتلا و پیشرفت سطح علمی جامعه این آگهی را حذف نکند تا سایر بازدیدکنندگان هم در صورت تمایل بتوانند شرکت کنند.
با سپاس

ayatzamini said...

این پست رو خیلی دوست داشتم